KURZY STYLINGU od Alenky

Krásný den,

Kdo sledujete Instagram nebo Facebook @skolastylu pak jste si určitě všimli, že Alenka pro nás vytvořila první online kurz s názvem Styling pro každý typ postavy.

Na sociálních sítích je jako doma, proto bylo jen otázkou času, kdy něco takového vznikne. A to dokonce v rekordním čase. A trošku si i my přihřejeme polívčičku, protože idea vznikla od Zdeňka Steinera.

Online kurzy jsou v dnešní době velkým trendem. V České republice nenajdete v současné době žádný stylingový kurz, který by měl takový dosah.

Pssst…co najdete uvnitř
Kurz je určen především pro ženy, které mají rády módu a ví, že ,,šaty dělají člověka”. Každá z nás jsme jiná a potřebujeme individuální rady šité na míru na naši postavu. Proto zde najdete několik videí a každé z nich je věnováno jednomu typu postavy.

Pokud jste doteď nevěděla, co vám sedí nebo vás zajímají triky a trendy, tak potom budete nadšená.

Pro koho je kurz určen
Pokud se živíte jako osobní stylistka i pro vás mám dobrou zprávu. Znalosti, které načerpáte uplatníte při své každodenní práci s klienty. Sama jsem zhlédla každé video, abych potom mohla lépe poradit svým klientům.

A to ještě nekončí, protože součástí celého balíčku je také uzavřená facebooková skupina, kde se Alenka věnuje všem, kteří mají další doplňující dotazy.

Doporučuji si stáhnout i veškeré PDF materiály, které jsou v kurzu dostupné.

Závěrem bych chtěla poděkovat Alence alias @skolastylu za tento počin v českých vodách a popřát jí mnoho úspěchů.

XOXO Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *