FLASH2 – Opravdu potřebuji nové zboží?

Hurá! Na tuhle zprávu jsme dlouho čekali a konečně ji můžeme prozradit oficiálně i vám! A to, že k nám do Brna dorazila NOVÁ KOLEKCE RINASCIMENTO a KITANA #FLASH 2!

250 letních kousků různých střihů, barev a materiálů. Zároveň je to poslední kolekce jaro/léto 2020 kvůli momentální situaci, která bohužel postihla celý svět a pochopitelně i nás. Je to zkrátka důvod, momentální kolekci, rozhodně neprošvihnout :-). Připravila jsem si pro vás malou ochutnávku.

MADEIRA
Stoupající teploty a příchod léta si žádají jediné: Vzdušný outfit, ve kterém vám nebude teplo a o kterém nemusíte dlouze přemýšlet. Jednou z každoročních jistot jsou bílé šaty, které v létě patří k významným pilířům šatníku. Mezi ně se řadí i oblíbený tip madeira (s typickým vzorem dírkové výšivky). V kolekci máme několik typů a střihů. Nechybí ani v podobě triček či topů.

PALETA BAREV
Léto = barvy! Naše kolekce nabízí širokou škálu barev. To vám prostě musím ukázat už teď. Věřím, že nebudete stejně jako já vědět, po které barvě sáhnout dřív.

SOUZNĚNÍ S PŘÍRODOU
Nude odstíny jsou barvou, která sluší opravdu každému, protože je 100% přírodní a najdete ji všude kolem nás. Zároveň je to také barva, která je podle mě základem každého šatníku. Navíc má nespočet kombinací a lze si snadno s takovými barvami vyhrát a krásně sladit.

KITANA
Jako vždy nezapomínáme ani na plnoštíhlé ženy, které milují módu a s ní i naší značku. Již zmiňovaná kolekce #FLASH 2 obsahuje též širokou škálu barev a to v podání různých letních šatů, či svršků. I my jsme si v kolekci našli své favority, které na vás vznesou zaručeně letní atmosféru.

Na závěr ještě jedna důležitá zpráva a to, že celá kolekce je s -20% slevou!

Abychom se vám mohli jako vždy co nejintenzivněji věnovat a nic nenarušovalo vaše pohodlí, tak by bylo vhodné se s námi dopředu domluvit na telefonu +420 731 800 618 nebo e-mailu obchod@eurostock.cz.

Adresa našeho showroomu je Pražská 674/156, 64200 Brno.

Už se na vás moc těšíme! 🙂
Karolína Rinascimento