Balonové rukávy jsou zpět

Krásný den,

až dáte večer dítě spát, udělejte si pohodu, nalijte si sklenku dobrého vína a dejte se do čtení nového článku, který jsem si pro vás připravila, to zní dobře, ne?

Hned ze začátku se vás zeptám, co vy a trendy? Některé, my se samozřejmě budeme bavit o těch módních, se nám mohou zdát zvláštní a častokrát nechápeme, jak se jimi může někdo řídit. Přesto dokážou být nesmrtelné a stále se vrací. Jako například balonové rukávy. Na první pohled mohou působit až komicky, ale pokud je umíte nosit, jsou slušivé a vytvářejí romantický vzhled.

Balonový tvar rukávů se dříve nosil poměrně často. Pak ale tento trend na nějakou dobu vymizel. Jak to tak už bývá s povětšinou trendů, éra trendů přichází a pak pomalu odchází a klidně na několik let o nich není slyšet. Dle mého názoru, většina lidí se nechá stáhnout trendem jen proto, že to zkrátka trend je a pak se už na něho mnohdy zapomene.

Máte obavy? Nemějte, je to zbytečné!
Pokud máte obavu z vytvoření širokých ramen a chcete se tomuto efektu vyhnout, zvolte raději takové rukávy, které začínají nabírat na objemu až pod rameny. Nezáleží ani na velikosti, ba naopak. Čím větší, tím lepší. V dnešní době se totiž hranice v módě už dávno nekladou.
Každý si tedy určitě najde to svoje, ať už v podobě

  • trička
  • košile
  • svetru
  • šatů nebo kabátu.

Naše značka Rinascimento, není nikdy pozadu a drží pevný krok. Proto jsem si pro vás připravila pár tipů. Inspirujte se a dejte mi vědět, jaký model vás zaujal nejvíc.

xoxo Karolína Rinascimento