Jste zástupcem obchodní sítě? Připojte se k našim více než 60 stálým klientům Rinascimenta v rámci celého Česka a Slovenska

Značka Rinascimento nabízí unikátní koncept spolupráce. Chcete mít pro své zákazníky každý týden něco nového?

Rinascimento je tzv. pronto neboli rychlá móda. S tímto konceptem jsme přišli na Česko a Slovensko jako vůbec první značka. Pro vás to znamená, že budete mít k výběru každý týden v průměru 200 nových modelů, ročně je to pak kolem 10.000 různých stylů. Pro obchod je obrovsky důležité, aby se neustále něco dělo – abyste měli pro své zákazníky stále něco nového.

obchod-rinascimento
rinascimento

Osobně se s vámi sejdeme a navrhneme individuální podmínky spolupráce - šité přímo vám na míru.

Každý klient je jiný a má jiné preference. Snažíme se nejdříve každého pochopit a poté navrhnout ideální podmínky spolupráce. Podle vaší představy a projektu vám pak jsme schopni nabídnout výhody navíc. V rámci podpory značky toho jsme schopni udělat poměrně hodně, jen záleží na dohodě.

Ideálně spolu sestavíme startovací nabídku oblečení a zařídíme vám na vaší prodejně koutek se značkou Rinascimento.

Jedna z nejlepších forem spolupráce je zařízení vlastního koutku se značkou Rinascimento na vaší prodejně. Pomůžeme vám také sestavit ideální startovací nabídku oblečení. Oblečení můžete vybrat buď u nás v Brně, na B2B e-shopu značky nebo i osobně na centrálním skladě v Itálii.

obchod-rinascimento
obchod-rinascimento

Jsme pro exkluzivní spolupráci a proto vám zaručíme, že v dané lokalitě budete jediní, kdo od nás bude mít značku Rinascimento

Nabídneme vám poměrně slušné množství výhod a jedna z těch hlavních je exkluzivita. Chápeme totiž, jak moc je nejen pro vás ale i celkově pro obchod důležité. Jakmile se tedy dohodneme na spolupráci, tak vám zaručíme pro dané město či lokalitu exkluzivitu. Budeme tak chránit a podporovat jen to vaše podnikání.

Chcete více informací o možné spolupráci pro zástupce obchodní sítě?
Pošlete nám na sebe kontakt a my už se o vše další postaráme:

    Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím s tím, že společnost EUROSTOCK Czech Republic s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem kontaktování a zodpovězení případného dotazu, včetně zasílání nabídek a služeb.

    Další informace ke zpracování osobních údajů, včetně způsobu, jak odvolat souhlas, naleznete zde