Značka Rinascimento spadá stejně jako Terranova pod skupinu Teddy S.p.A., kterou založil Vittorio Tadei už v roce 1961. Ročně se značky Rinascimento prodá více než 5 mil. ks v 90 různých zemích po celém světě. Každý týden se vytvoří 200 nových stylů, během roku je to více než 10.000 různých modelů. Více o značce Rinascimento.

Italská módní značka Rinascimento je první tzv. pronto neboli rychlá móda u nás. Znamená to, že máme každý týden něco nového.

Více o značce Rinascimento. Během roku tak nevytváříme dvě kolekce (jednu na jaro/léto, druhou na podzim/zimu), ale v podstatě 52 kolekcí. Kolekce vždy respektují aktuální počasí, takže je můžete prakticky hned vzít a dát na obchod. Každý týden vytvoříme v průměru 200 nových stylů. Během roku je to více než 10.000 různých modelů. Pro vás to znamená, že je neustále z čeho vybírat. Můžete mít také pro své zákazníky pořád něco nového.

RINASCIMENTO - OBCHOD
RINASCIMENTO - LIDE

Rinascimento má dlouhou historii a je součástí velmi silné obchodní skupiny. Znamená to tak pro vás jistotu a stabilitu velké firmy. Zjistěte více o značce Rinascimento.

Značka Rinascimento spadá stejně jako Terranova pod skupinu Teddy S.p.A., kterou založil Vittorio Tadei už v roce 1961. Mezi další významné značky do skupiny patří Calliope a Miss Miss. Jen značky Rinascimento se ročně prodá více než 5.000.000 ks ve více než 90 zemích světa. Jsme rozhodně silný partner, na kterého se můžete spolehnout a pokud se vám v obchodě bude dařit, tak můžeme spolupracovat po dlouhé roky.

Rinascimento zahrnuje celkem tři kolekce: R-jeans, Rinascimento a Rinascimento Curvy. Každá má svůj styl a je pro jinou cílovou skupinu.

Hlavní kolekce značky je označená logem Rinascimento – zde najdete dámské šaty, topy, sukně, kalhoty, nebo kabáty. Existuje ale i sportovnější kolekce, která má na visačce označení R-jeans a najdete zde zejména trika a jeansy. Pokud budete potřebovat větší velikosti, pak je najdete pod označením Rinascimento Curvy – zde jsou ještě další čtyři velikosti jako pokračování velikostní řady hlavní kolekce.

RINASCIMENTO - MADE IN ITALY
RINASCIMENTO - OBCHOD INTERIER

Bojujeme proti zavedeným pořádkům a systému objednávání kolekcí na rok dopředu. V dnešní rychlé době už to funguje jinak!

Velkou výhodou je, že nemusíte fungovat na systému předobjednávek, ale jednoduše si z týdne na týden objednáte to, co potřebujete. Naši klienti tak nemusí věštit z křišťálové koule, kolik mají objednat kusů, stylů, barev atd. ale jednoduše si objednají z měsíce na měsíc přesně to, co se jim dobře prodává a co potřebují. Dnes žijeme v neskutečně rychlém světě a potřebujete partnera, který je rychlý a flexibilní.

Našim klientům poskytneme logo značky, katalogy, bannery, plakáty, vybavení prodejny, počítačovou grafiku…a co jim na očích uvidíme.

Dodáním oblečení to pro nás rozhodně nekončí. Staráme se o to, aby se vám naše značka dobře prodávala. Poskytneme vám oficiální logo Rinascimento, tištěné katalogy nebo papírové bannery. Pokud budete chtít, tak vám můžeme vyrobit grafiku, kterou si můžete dát na své sociální sítě nebo webové stránky.

RINASCIMENTO - PODPORA PRODEJE
RINASCIMENTO - Made in Italy

ITALSKÁ OBLÍBENÁ MÓDNÍ ZNAČKA Kompletní kolekce s ikonickými doplňky