Začínáte s kamennou prodejnou? Připojte se k našim více než 60 stálým klientům Rinascimenta v rámci celého Česka a Slovenska

Značka Rinascimento nabízí unikátní koncept spolupráce. Chcete mít pro své zákazníky každý týden něco nového?

Rinascimento je tzv. pronto neboli rychlá móda. S tímto konceptem jsme přišli na Česko a Slovensko jako vůbec první značka. Pro vás to znamená, že budete mít k výběru každý týden v průměru 200 nových modelů, ročně je to pak kolem 10.000 různých stylů. Pro obchod je obrovsky důležité, aby se neustále něco dělo – abyste měli pro své zákazníky stále něco nového.

obchod-rinascimento
obchod-rinascimento

Od roku 2005 jsme pomohli otevřít obchod už více než 400 začínajícím podnikatelům…pomůžeme i vám!

V rámci našeho velkoobchodu s klienty řešíme výběr vhodného prostoru pro obchod, výběr názvu, zařízení prodejny, optimální sestavení nabídky oblečení, nacenění zboží atd. prostě vše od A-Z co potřebujete k otevření úspěšného obchodu s oblečením. Od roku 2005 jsme takto spolupracovali už s více než 400 začínajícími podnikateli. S takovými zkušenostmi už o obchodu opravdu něco víme.

Kolekce značky Rinascimento jsou opravdu obrovské. Pomůžeme vám proto vybrat tu správnou kolekci na otevření obchodu.

První dojem se dělá jen jednou. Pomůžeme vám vybrat optimální kolekci pro otevření obchodu. Máme jednak přístup k datům o tom, které modely jsou nejprodávanější, ale hlavně také víme, co se aktuální sezonu nosí a co se prodává dobře. Navrhneme vám kolekce také podle toho, jak velká je vaše prodejna a kde se nachází.

rinascimento-designer
obchod-rinascimento

Poskytneme vám oficiální logo Rinascimento, tištěné katalogy, papírové bannery a další prostředky na podporu prodeje.

Marketing má obrovskou sílu a často slaví úspěch právě ten, který se zvládne lépe prodat. Podpoříme vás v tomto a ukážeme vám, jak prodávat více a jak být v obchodě úspěšný. Naučíme vás, jak se propagovat nejen na prodejně, ale také na internetu.

Chcete více informací o možné spolupráci pro začínající podnikatele? Pošlete nám na sebe kontakt a my už se o vše další postaráme:

    Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasím s tím, že společnost EUROSTOCK Czech Republic s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem kontaktování a zodpovězení případného dotazu, včetně zasílání nabídek a služeb.

    Další informace ke zpracování osobních údajů, včetně způsobu, jak odvolat souhlas, naleznete zde