Už máte existující obchod? Připojte se k našim více než 60 stálým klientům Rinascimenta v rámci celého Česka a Slovenska

Značka Rinascimento nabízí unikátní koncept spolupráce. Chcete mít pro své zákazníky každý týden něco nového?

Rinascimento je tzv. pronto neboli rychlá móda. S tímto konceptem jsme přišli na Česko a Slovensko jako vůbec první značka. Pro vás to znamená, že budete mít k výběru každý týden v průměru 200 nových modelů, ročně je to pak kolem 10.000 různých stylů. Pro obchod je obrovsky důležité, aby se neustále něco dělo – abyste měli pro své zákazníky stále něco nového.

obchod-rinascimento
rinascimento-b2b-e-shop

Poskytneme vám přístup na profesionální a denně aktualizovaný B2B e-shop značky Rinascimento.

Jedna z našich velkých výhod je profesionální B2B e-shop. Máme tým lidí, kteří denně e-shop aktualizují a přidávají nové modely do nabídky. Vidíte tak aktuální nabídku oblečení včetně cen a právě probíhajících akcí. Můžete také přehledně sledovat minikolekce značky a nejprodávanější modely.

Existují v zásadě tři hlavní možnosti, jak můžete u nás objednat oblečení italské značky Rinascimento.

Můžete se zastavit u nás na showroomu v Brně, kde máme 365 dní v roce vždy skladem několik tisíc kusů k okamžitému odběru a to i po velikostech. Druhá možnost je využít B2B e-shop, kde si jednoduše naklikáte, co potřebujete. Objednávky přes B2B jsou pak zpravidla vyřízené během 14 dnů. Třetí možnost je vybírat zboží z fotek, které vám pošleme přes aplikaci Whatsapp. Každý týden na centrálním skladu v Itálii fotíme aktuální novinky – nic vám tak neuteče.

obchod-rinascimento
obchod-rinascimento

Jsme pro exkluzivní spolupráci a proto vám zaručíme, že v dané lokalitě budete jediní, kdo od nás bude mít značku Rinascimento

Nabídneme vám poměrně slušné množství výhod a jedna z těch hlavních je exkluzivita. Chápeme totiž, jak moc je nejen pro vás ale i celkově pro obchod důležité. Jakmile se tedy dohodneme na spolupráci, tak vám zaručíme pro dané město či lokalitu exkluzivitu. Budeme tak chránit a podporovat jen to vaše podnikání.

rinascimento-logo

Máme pro váš obchod 52 kolekcí ročně
každý týden něco nového