5 věcí, co stihnout v karanténě

MÓDNÍ CHECKLIST
aneb 5 věcí, co je třeba udělat na obchodě a nikdo to za vás neudělá!

 1. Zbavte se starých zaprášených koberečků v kabince, hrnečků z obchodních řetězců, který je každý jiný a spousty jiných drobných předmětů, které prostě nepatří nikam jinam než do koše. Je vám líto je vyhodit? Že se třeba někdy budou hodit? Myslím, že když jste je nepoužili do teď, tak na ně již řada nepřijde. Dejte si ruku na srdce opravdu musí zákaznice vidět všechny tyto věci.
 2. Namítáte, že prostor změnit nejde a že máte vše na pevno? Opravdu? Vytvořte ostrůvek stolků uprostřed obchodu s vystavenými doplňky nebo přesuňte figuríny. Vytvořte místo k sezení a občerstvení.
 3. Máte nepřehledně vystaveno oblečení? Možná se v něm vyznáte vy, ale otázka je zda se v něm vyznají vaše klientky. Vyberte jednu ze tří variant, která je pro vás ta pravá a podle ní se řiďte.

  VARIANTA PODLE BAREV – Vystavte oblečení podle barevné škály

  VARIANTA PODLE MODELŮ – Seřaďte k sobě jednotlivé kousky šatníku tedy jeansy, kabáty, trička,…..

  VARIANTA PODLE OUTFITŮ – Tato varianta je nejtěžší a vyžaduje více stylingových schopností. Vytvořte jednotlivé outfity, tak jak byste chtěly, aby je klienty nosily. Např.: kabát, svetr, triko, sukni.
 4. Kompletní přeměna výlohy znamená nespokojit se jen s převlečením figurín. Je jaro a i výloha může kvést nebo zářit barvami. Zde je důležité zapojit všechnu kreativitu, kterou věřím, že v sobě máte. Jinak bychom nepodnikali v módní branži. Udělejte stěny z papíru, namalujte obraz, vytvořte s barevných papírů květinovou stěnu. Na všechno jsou návody na internetu a nikdy to nebylo jednodušší.
 5. No a nakonec…ufff Blížíme se do finále. Jarní úklid by se neměl jmenovat jarní, aby si ho někdo špatně neintrepetoval. Je potřeba vše vypucovat a nablýskat. A doladit poslední detaily. Hoďte květiny do vázy, srovnejte knížky, vyleštěte zrcadlo. A otevřete dveře, aby všichni věděli, že máte otevřeno. Je to jako byste je obejmuli jako staré známé, se kterými jste se dlouho neviděli.

GOOD JOB! Jestli jste tohle všechno zvládli, tak mi už nezbývá než vám pogratulovat. Stálo vás to obrovské úsilí, ale můžete být pyšní na vaše dílo.

Pošlete mi fotku moc se těším.

XOXO Lucie

Rychlé tipy, na co se podívat: