Nová kolekce vyvolávající jaro je tady!

A proto jsem moc ráda, že již nyní vám mohu nabídnout pozvání k nám do Brna na náš showhroom v prostředí, kde už koluje jarní atmosféra a výběr z 500 kusů.

Pastelová barva v podobě mentolové nebo meruňkové ve vás zaručeně vyvolají svěží nádech pocitu, že je správný čas na obměnu šatníku.

Kabátek, sako, šaty, blůzka, overal, body, sukně, bermudy či kalhoty atd…mohla bych nadšením jmenovat i dále, protože toto vše si pro nás nová kolekce připravila. Perfektní možnosti si zkrátka vše nakombinovat v trendy barvách, kterými se stávají především ty pastelové. Mentolová a meruňková je hit číslo jedna!

Ne jenom, že kolekci ovládly již zmiňované barvy, ale také vzory a to především ty jarní květinové. Pak už je jenom na vás, zda dáte přednost tlumené barvě, nebo sáhnete po výraznějším kousku v provedením třeba ve fuxiové. Samozřejmě, že i my sázíme na klasiku a jako vždy si naše značka pro všechny případy připravila i variantu, troufnu si říci, že všemi milovanou černo bílou.

Nemůžu pominout také pestrý výběr džínové varianty v podobě sukní, šatů, overalů, kalhot aj… v odlehčeném materiálu. Ve spojení s “basic” bílou košilí, které je absolutním základem šatníku se budete cítit jednoduše skvěle. Co takhle pod overal hodit průsvitný top s balónovým rukávem?

Celý Flash 1 vám bude u nás k dispozici k vidění až do 13. 3. 2020.

Abychom se vám mohli jako vždy co nejintenzivněji věnovat a nic nenarušovalo vaše pohodlí, tak by bylo vhodné se s námi dopředu domluvit na telefonu +420 731 800 618 nebo e-mailu obchod@eurostock.cz.

Adresa našeho showroomu je Pražská 674/156, 64200 Brno.

Těším se na vás!
Karolína Rinascimento