Nevíte si rady, jak nosit bílou barvu?

Jeden z nejjednodušších způsobů, jak ze svých kousků v šatníku “vytěžit” maximum, je naučit se je stylizovat k různým outfitům po celý rok, nejenom sezóně! To znamená, že se nemusíte vůbec bát vytáhnout v zimě i svůj oblíbený letní světlý kousek.

Troufám si říct, že nikoho z nás nebaví odkládání oblečení do krabice vždy s přicházející novou sezónou. Vždy když na to dojde, nechci nikdy odkládat své nejlepší kousky, vždy cítím, že mi budou chybět oblíbené kombinace.

Tady je pár tipů pro stylizování světlých barev po celý rok!

  1. Neříkejte si v hlavě, jaké oblečení by se mělo nosit či nenosit. Pro puntičkáře, kteří musí mít vše perfektně organizované věřím, že to může být maličko obtížné, ale jakmile si přestanete lámat hlavu nad tím, jak by vše mělo být roztříděné podle ročního období, najdete ve své skříni více….jak to jen říct…“svobody”?!
  2. Vybírejte oblečení s rozumem. Zatím, co v zimě můžete nosit stále své lehké kousky (o tom později), světlé látky třeba z džínoviny vypadají totiž daleko přirozeněji. Barevnost pak už jen vyvažte lehce pomocí tmavších doplňků.
  3. Vrstvy lehkých materiálů. Pokud má váš letní look, který si vyberete, světlou barvu a lehkou texturu, je pak vrstvení těchto kousků s jinými lehčími zimními vrstvami klíčem k tomu, aby celkový dojem z outfitu vypadal vyváženě. Tenký rolák s hedvábím je toho skvělým příkladem.
  4. Držte se i neutrálních barev. Například námořnická modrá, šedá nebo černá s doplněnou světlou kombinací je také způsob, aby jste se cítila stále dobře. Přeci jen, ne každá z nás chce být od hlavy až k patě ve světlé barvě.

Pokud své “zimní” kousky doplníte alespoň párkrát svými světlými z letní hromádky oblíbeného oblečení, máte vyhráno!

Mějte se krásně,

xoxo Karolína