Konference Mary Kay #pinkoff

Bylo to skutečně úžasné, neuvěřiteně inspirující, krása střídající nádheru, tolik překrásných, sebevědomých žen, tolik nádherných šatů, tolik úsměvů, štěstí….

A o čemže to vlastně mluvím??

O spojení krásy a okouzlujících šatů!! Tahle kombinace přece dává smysl…

Zakladatelka Mary Kay paní Mary Kay Ash pro mě byla vždy velkou inspirací. Ukázala mi, že navzdory tomu, že jste “jen žena”, tak že můžete uspět i v ryze mužském světě byznysu.

Když jsem se potkala s Janou Taranzovou, která je jednou z ředitelek Mary Kay ČR, tak jsem hned přemýšlela, jak naše cesty spojit. Shodou okolností v sobotu 11.8.2018 v brněnském hotelu International pořádali konferenci pro více než 200 obchodnic z celého Česka. Napadalo nás spojení světa luxusní kosmetiky a krásného italského oblečení. Jinými slovy naše značka Rinascimento se stala hlavním partnerem akce a oblékla všech 23 hlavních direktorek Mary Kay.

Konference Mary Kay #pinkoff

Celý den byl jednoduše úžasný. Málokdy vidíte tolik krásných žen na jednom místě. Nebylo to ale vůbec jen o módě. Hlavní pořadatelka akce Kristýna Hošková připravila pro účastnice program o tom, co dělá úspěch úspěchem. Absolutně souhlasím s tím, že investice do vlastního vzdělání je jednou z nejlepších investic, které můžete v životě udělat.

“Je jedno, kolik práce máte, musíte si udělat čas, aby se vaše klientka cítila výjimečná”
— Mary Kay Ash

A přesně takto jsem se na akci cítila: výjimečně. Mary Kay to tedy dělá evidentně dobře. V obchodě totiž platí, že po čase si zákazník nebude pamatovat to, co jste mu říkali. Bude si ale celý život pamatovat ten pocit, který ze setkání s vámi měl. Ten zůstává navždy.

Pokud jste se někdy věnovali obchodu, tak víte, že to ale není jen o tom, jak přemýšlíte a jaké obchodní techniky použijete. Musíte i jednoduše dobře vypadat. První dojem děláte jen jednou a zákazník si vás “přečte” během několika málo prvních vteřin. I když tedy uděláte všechno ostatní správně, ale nemáte dobrý outfit, tak obchod do konce dotáhnete jen zázrakem.

 

Podívejte se třeba na tento outfit, který má na sobě direktorka Jana. Zkuste si představit, že na sobě má staré džíny a obyčejné tričko.

Budete jí věřit, že pro vás má to nejlepší řešení?
Budete jí věřit, že vám chce nabídnout kvalitní produkt?
Budete jí věřit, že tomu, co dělá, opravdu rozumí?

Pokud jste jako většina, tak podle šatů si automaticky o tom druhém uděláte lepší dojem a považujete jej za většího odborníka, než třeba i ve skutečnosti je. Takto je to ale v pořádku. Jsme jen lidé a neposuzujeme vše jen podle čísel jako stroje.

Podívejte se na celou fotogalerii z Mary Kay konference Pink Off, která proběhla v sobotu 11.8.2018 v hotelu International Brno.