V Rinascimentu na štědrovečerní večeři

“Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí,…”

Už je to zase tady! Sice musíte naporcovat kapra, doladit salát, postarat se o rodinnou vánoční pohodu a ještě k tomu všemu: VYPADAT DOBŘE!

Vybrala jsem pro vás tři TOP outfity od toho nejvíce komfortního až po společenskou příležitost.

Začneme tím, co je dnes trendy. Jednoznačně pohodlný, měkký, hřejivý styl pro typické válení u pohádek a zdobení vánočního stromečku s dětmi. Sametová souprava Rinascimento, ve které navíc budete vypadat luxusně je pro to jako stvořená.

Pleteninové BOHO šaty se zvonovými rukávy Rinascimento. Sněhově bílá je trendy. Celým podzimem nás provázely nude a bílé odstíny monochrom outfitů. Tak proč ne i u vánočního stromečku. Šaty jsou příjemné, já jsem doladila úzkým opaskem, abych dodala trochu grunge nádech.

Pokud přeci jen budete trávit Štědrý den nebo Silvestra v nóbl společnosti, tak i pro vás mám jednu pecku. Saténové společenské šaty, ve kterých můžete protancovat celou noc nebo se jen bavit u skleničky dobrého šampaňského s přáteli. CINK, CINK 🥂 Na zdraví…

Jak jste s všimli držela jsem se klasiky. Tedy červená, zelená a bílá. Typické barvy vánoc, které prostě nezklamou. Teď už mi nebývá než vám popřát ať to těch posledních pár dní přežijete ve zdraví. Konečně tak dlouho jsme byli zavření doma, že jsme se na otevření obchodů tak těšili. Tak ať to nepřepálíte hned na startu:-)

XOXO Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *