Summer 2020 – color trends

Léto už je tady a každým rokem se nám trend barev mění. V dnešním článku Summer 2020 – color trends si posvítíme na BARVY LÉTA 2020.

WHITE – Bílá barva je v podstatě trendy každé léto. Pokud nechcete úplně zářivě bílou, vyzkoušejte barvu slonové kosti. Je to krémová barva, která se hodí ke všemu. Nikdy však nekombinujte křídově bílou s krémovou. Velmi dobře se nosí bílá barva v tzv. MADEIRA krajkových modelech.

BLUE – Zaměřte se spíše na AZUROVĚ modrou.

CORAL – Korálová barva je mou oblíbenou. V letní kolekci FLASH 2 se objevila ve spoustě variantách. Například v kombinací s bílou nebo s nějakým zlatým doplňkem.

SAFFRON – S Karolínou jsme udělaly průzkum po obchodech a všimly jsme si této fialové barvy. Tzv. šafránová barvička, rozzáří váš šatník. Pokud to nechcete přehánět a kupovat si v této barvě šaty, postačí vám bohatě basic triko nebo top.

YELLOW – V ní budete jednoduše zářit. Žlutá barva krásně vynikne na opálené pokožce v kombinaci s bílou barvou.

TONE IN TONE – TÓN V TÓNU – Tady se zaměřím na béžovou až světle hnědou barvičku. Na podzim je můžete vyměnit za odstíny šedé. Snadno se kombinují a můžete si outfit vytvořit v jemných béžových odstínech, které k sobě krásně ladí. Nebojte se to doplnit hnědou nebo zlatou.

MOJE RADA PRO VÁS
Pokud chcete být neustále trendy sledujte jaké barvy jsou v kolekci Rinascimento. Určitě v létě zapomeňte na tmavé odstíny a černou barvu. To si nechte na zimu. Letos v létě se nemusíte bát saténových kousků, objevují se na světových módních přehlídkách.

Přeji vám krásné barevné léto.

xoxo Tarryn

“Oblékněte svůj obchod | Dress up your business”

telefon: +420 731 800 618
web: www.eurostock.cz
instagram: @rinascimento_czsk
facebook: https://www.facebook.com/rinascimentoczsk/