Nová kolekce SS20 právě teď v Brně

Naši milí obchodníci z Česka a Slovenska. Konečně vám můžeme oznámit, že nová kolekce SS20 Rinascimento a Kitana by Rinascimento ( jaro/léto) právě dorazila na náš showroom v Brně!

Máme tu pro vás k vidění přes 900 modelů, a to rozhodně není málo. Buďte s námi mezi prvními, kdo celou kolekci uvidí, okoukne nové barvy, ale také materiály, který si pro nás nově připravili. A věřte, že budete stejně nadšení jako my.

Pastel materials
Řekněme si narovinu, udržovat ladný krok trendů je prostě zapotřebí. Jednou z nich se pro nadcházející sezónu stávají jednoznačně pastelové barvy. Například lososová, olivová či mintová barva, je naprostý #musthave.

Bright materials
Nepřehlédnutelný neon v mnoha odstínech nebo královská modrá? ANO! Hlavně se nebát být vidět, to je heslo výraznějších barev. Kdyby jste ale přeci jenom měli menší váhání a chtěli být stále IN, naopak v kombinaci s basic kousky se stanou vašimi favority.

Natural materials
Kombinace v mnoha odstínech hnědé společně třeba s krémovou působí čistě a přirozeně. Navíc vašemu outfitu vytvoří jednoznačný minimalismus.

Denim
Pokud existuje oblečení, které nikdy nevyjde z módy, je to džínovina. Klasické džíny, bundička a džínové košile jsou základem módního šatníku.
Celá kolekce tu pro vás bude k vidění až do 16. 1. 2020

Abychom se vám mohli jako vždy intenzivněji věnovat, domluvte si s námi dopředu schůzku na telefonu +420 731 800 618 nebo e-mailu obchod@eurostock.cz.

Adresa našeho showroomu je Pražská 674/156, 64200 Brno.

Těším se na vás!
Karolína Rinascimento

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *