Instagram photo makeup

Pokud chcete, aby vaše fotky vypadaly co nejlépe, je potřeba se zaměřit na detaily a proto zde pro vás máme článek Instagram photo makeup. Témat k focení je mnoho. Určitě je důležité předem mít jasno co vlastně budete fotit, zda se jedná o denní, pracovní, sportovní outfit nebo o něco extravagantního. Podle toho následně volte styl líčení.

VÍCE JE LÉPE

Na klasický denní make-up vám stačí pár minut a opravdu pár produktů, ale pokud se chystáte na focení, tak je potřeba dodržet určitá pravidla a použít opravdu kvalitní kosmetiku. Možná si myslíte, že vám na focení stačí běžný make-up, ale není tomu tak. Světla a profesionální fotoaparáty zvýrazní i sebemenší chybu v líčení. Proto je důležité se líčit vždy o stupeň silněji než normálně.

PODKLAD

Je velmi důležité vědět, jaký máte tvar obličeje. Od toho se potom odvíjí samotný podklad a stínování obličeje. Podívejte se na níže přidané obrázky a podle vašeho tvaru naneste make-up.

Zvýraznit korektorem nebo světlým makeupem doporučuji čelo, bradu, lícní kost a špičku nosu. Tmavý odstín dáváme tam kde chceme obličej opticky zúžit. Aby make-up nepůsobil bledě, dodejte mu barvu pomocí tvářenky, kterou naneste na líčka. Nezapomeňte na korektor! Je to skvělý pomocník při nedokonalosti pleti.

OČI

Tady už je to jen na vás, jaký styl zvolíte. Jestli výrazně nalíčené stíny, řasy a linku, nebo lehce nalíčené řasy a stíny co podtrhnou váš přirozený vzhled. Ideální je začít světlím stínem, který nanesete na celé víčko. Poté vymalujete oko od nejtmavější po nejsvětlejší. Vhodné na profesionální photomakeup jsou třpytky a syté stíny.

OBOČÍ

Za mě velmi podstatná část. Pokud nemáte své obočí přirozeně husté, vytvarujte si ho podle tvaru oka. Použít můžete buď tužku nebo stín.

TIP: Já osobně preferuji hnědý gel na obočí. Přirozeně dodá barvu a hustotu.

Pokud se fotíte vevnitř, nejvíce vynikne tmavé večerní líčení. Dejte si pozor na to, ať máte barevně líčení sladěné. Měl by být zvolen správný odstín make-upu podle pleti modelky.

Na závěr mých pár tipů. Nejlépe se člověk naučí pohledem. Na YouTube najdete spoustu videí na různé druhy looků.

Tarryn
„Oblékněte svůj obchod | Dress up your business“

telefon: +420 731 800 618
web: www.eurostock.cz
instagram: @rinascimento_czsk
facebook: https://www.facebook.com/rinascimentoczsk/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *