Fashion Podcast: YNGPRMTV

Značka youngprimitive vznikla už v roce 1999. Původní idea byla jen psát blog o zážitcích z cest. Po čase ale jeho autor Filip měl potřebu vytvořit něco hmatatelného, co bude více vyjadřovat jeho myšlenky, tak začal tisknout trička s vtipnými motivy. Zřejmě by to tak i časem skončilo, ale když se do projektu přidala Jitka, posunula původní ideu úplně někam jinam.

Dnes, když se podíváte na značku youngprimitive, tak už je úplně někde jinde. V jejich české dílně se vytváří krásné modely dámských šatů, sukní, legín, spodního prádla a dalších doplňků. Vlastní značku dnes nemá každý a proto jsem byl moc rád, že majitelé youngprimitive souhlasili s natočením podcastu. Bavili jsme se o jejich začátcích v byznysu, aktuálních výzvách, nebo o tom, jak jim změnil podnikatelský život COVID.

Během natáčení podcastu mě nejvíc zaujalo, jakým způsobem Jitka vymýšlí nové modely. Nejde jen o to, aby vytvořila hezký kousek, ale předtím než jde model do výroby, tak vytvoří vzorek pro sebe, na kterém si ověří i jeho praktické nošení. Můžete se tak spolehnout, že všechno, co najdete v jejich kolekci, je prověřené a je tam velká šance, že se vám to bude dobře nosit.

Celou epizodu si můžete poslechnout zde:

Pokud vás Jitka s Filipem zaujali, tak se můžete mrknout na jejich web www.youngprimitive.cz.

Zdeněk Steiner
autor Fashion Podcastu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *