Fashion Podcast: Rozhovor s Karolínou Šramlovou

Ve čtvrtek jsme natáčeli další dil Fashion Podcastu. Hostem byla sympatická blogerka, marketingová specialistka a vícemistryně světa ve sportovním aerobiku Karolína Šramlová. Pojďte se s námi podívat do “zákulisí”, jak takové natáčení probíhá.

Naši věrní čtenáři určitě už poznali, že podle fotek se natáčelo u nás v Brně. Samozřejmě, že vám zde neprozradím vše, na to se podívejte ve videu a poslechněte si podcast.

Bavili jsme se o tématech jak osobního účtu na Instagramu, tak vlastně o Instagramu jako takovém pro vás – obchodu s oblečením. Takže pokud nemáte ještě Instagram pro váš obchod a nebo třeba jen ztrácíte inspiraci, co na něj vlastně přidávat, jak oslovit to vaše “publikum”, tak jste na správném místě. Tohle vše se totiž máte možnost dozvědět.

Určitě nesmím zapomenout zmínit, že Karolína pořádá workshopy o Instagramu. Jeden takový teď měla v Brně, jinak stabilně pořádá v Praze. Nezapomeňte se podívat na její Instagram, odkud se její práce rázně vyvíjí. Najdete ji tam pod jménem @karolinasramlova. No a taky nezapomeňte sledovat i nás – @rinascimento_czsk, aby vám neunikli žádné novinky a drželi tak s námi vždy krok vpřed.

Věřím, že budete stejně nadšeni a pozitivně naladěni, jako my!

Instagram - Karolína Šramlová
Instagram - Rinascimento_CZSK