Chyťte se obrovské příležitosti a buďte první, kdo ve svém obchodě nabídne pánskou značku QB24

Hezký den,

jsem hrdý na to, že jsme jedním z velmi mála distributorů v rámci celého světa, kteří už mají na svém showroomu pánskou značku QB24, která patří stejně jako Rinascimento pod skupinu Teddy.

Řeknu vám to jak to cítím – je to prostě pecka.

Sám značku nosím a můj indikátor úspěchu je fakt, že mě zastavují cizí lidi a říkají mi, že mám hezké sako nebo celkově outfit. Ano, je to prostě něco jiného, než co se u nás běžně prodává.

Dnes můžete být jedním z prvních prodejců, kteří svůj obchod obléknou právě do této značky a pomůžou nám trochu zlepšit úroveň oblékání můžu u nás. Stačí mě jen kontaktovat, domluvit si schůzku u nás na showroomu v Brně a na vzorkovou kolekci se podívat.

Jinak název QB24 znamená “Quanto Basta” což je volně přeloženo do češtiny jako “tak akorát”. A číslovka 24 symbolizuje modely na celý den – jak ráno do práce, tak odpoledne na volný čas nebo večer na slavnostnější příležitosti.

Značka QB24 vznikla teprve v roce 2018 a je tak na samotném začátku. Pro mě je to ale velká výhoda, protože třeba u Rinascimenta jsou karty rozdané. Spousta měst v Česku nebo na Slovensku je už zabraných, ale tady jsou dveře zatím otevřené dokořán. Můžu vám garantovat, že v každém městě bude jen jeden partner. Naprosto striktně a bez výjimky.

Je taky potřeba říct, že to není klasická italská značka, která má problém s velikostmi. Nemůžu si pomoct, ale drtivá většina těch pravých italských značek, které jsou v zahraničí k dostání, tak nám Čechům prostě nesedí. Sám mám skoro 190 cm a u většiny značek mám problém s délkou rukávů. Tady u QB24 to není absolutně problém. Sedí mi perfektně všechno od kalhot, přes košile až po saka nebo kabáty. Materiály a kvalita šití jsou tady naprosto perfektní. Přesvědčte se ale sami. Pokud se vám dostane do ruky nějaký kousek, tak se podívejte detailně na provedení. Budete nadšení.

No…podívejte se teď na fotogalerii modelů z kolekce FW19:

 

Pokud chcete víc informací, tak volejte nebo pište rovnou mně.

V Brně máme nyní cca 100 nejprodávanějších modelů z kolekce QB24 FW19. Celková kolekce má jinak asi 150 modelů. Systém je jiný než u značky Rinascimento. Zde se nevyrábí nic na sklad a je třeba objednávat pouze ze vzorků, ale to se domluvíme 🙂

Zdeněk Steiner
+420 776 347 993, zdenek@zdeneksteiner.cz
zakladatel a majitel velkoobchodu Eurostock
výhradní distributor značky QB24 pro Česko a Slovensko