Stále častější spolupráce slavných módních návrhářů se sportovními značkami, přinesla do módy nový styl zvaný ATHLEISURE. Jak už sám název napovídá, pojem Athleisure vznikl spojením slova athletic neboli sportovní a leisure neboli volnočasový.

Athleisure je styl, který má údajně své kořeny u žen s kalhotami na jógu. Tento kousek se prý stal inspirací pro celkový charakter Athleisure. Lidé, kteří žijí aktivním životem, tak mohou spojit svou formální část šatníku s maximálně komfortním sportovním oblečením. Výsledkem je kompromis, ve kterém se budete cítit i vypadat dokonale.

Pokud holdujete aktivnímu životnímu stylu, určitě oceníte, že už nemusíte tak striktně dodržovat rozdíl mezi módou do práce a do tělocvičny. Klidně proto ráno k džínům obujte ty samé tenisky, ve kterých se odpoledne půjdete proběhnout.

Zvláště v dnešní uspěchané době, kdy má každý na pilno a není čas ztrácet čas, se stává Athleisure stále oblíbenějším. A není divu, spojuje totiž praktické a funkční s pohodlným. Do módy vnáší více uvolněnosti a nejvyspělejší technologie.

Samozřejmě, že i v naší outletové nabídce najdeme kousky, ze kterého se styl Athleisure dá nastylovat. Přesvědčte se sami, zda to jde… Stačí dobře kombinovat, hrát si s materiály a střihy, doplnit správnou obuví a styl Athleisure je na světě.

Držte krok s módními trendy, učte své zákaznice co se nosí, buďte kreativní, vytvořte Athleisure styl z kousků, které máte na prodejně a pošlete nám svá fota do zprávy na FACEBOOK.

Jsme zvědaví na vaše inspirace !!! 😉