5 základních kousků šatníku

Cituji: “V módě jsou určité kusy oblečení, které by měla mít v šatníku každá žena bez ohledu na věk, povolání nebo finance. Takové „malé černé“ jsou například nesmrtelný kousek. Nemyslíte?” Tento slogan jsem si přečetla jednou na internetu a musím tomu dát 100% za pravdu!

Snad všechny jsme se někdy dostaly do situace, že zkrátka “nemáme co na sebe”! Vsadím se, že každá tento pocit známe. Avšak vetšinou je to jen pouhý pocit. Pokud máme totiž v šatníku základní kousky, které jsou nesmrtelné, vždy nějaký nový outfit vytvoříme.

Pojďme se podívat, které to jsou a zda vám nechybí 🙂 A kdyby ano, tak je seženete v kolekci FW2O2O značky Rinascimento.

Malé černé

Už Audrey Hepburn ve Snídani u Tiffanyho věděla, že bez malých černých se žádná žena neobejde, a ani vy ne! Jsou ideálním kouskem, který využijete jak do společnosti tak i na denní nošení. Díky jejich univerzálnosti, je můžete kombinovat naprosto se vším. Hodí se k elegantním kabátům, džínovým bundám i křivákům. Malé černé jsou prostě ideální parťák do společnosti.

Džíny

Klasika je klasika a upnuté džíny nikdy nic nezkazí. Já bych určitě sázela na ty černé. Můžete je obléknout na rande, procházku, kafe s kamarádkou, ale i na neformální akci v kombinaci s košilí a sáčkem.

Košile

Black & White je základ módy. Není tedy žádné překvapení, že zde nemůže chybět klasická bílá košile. Hodí se na různé příležitosti, dá se velmi snadno kombinovat a případně i vrstvit. Rozhodně můžete i vybírat z nepřeberného množství střihů a detailů.

Basic tričko

S obyčejným tričkem určitě nikdy nešlápnete vedle a už vůbec nikdy nic nezkazíte. Hodí se zkrátka ke všemu!

Můj tip: Určitě bych zainvestovala do toho kvalitnějšího nejlépe ze 100% bavlny. Nevyplatí se totiž mít doma trička, které jednou vyperete a hned se vám seperou. Pak utratíte mnohem více peněz za opakovanou koupi, než za jedno dražší a kvalitnější!

Sako

Dříve bylo časté, že sako bylo přirovnáváno pouze k mužům. Dnes tomu tak už rozhodně není. Každá žena by měla mít nejméně jedno ve své sbírce. Ihned váš look zelegantní. Vezmete ho ke kalhotům, ale i k sukni či šatům. Kombinovatelnosti se meze nekladou. Pokud jste odvážnější typ, sáhněte krom černého i po jiné barevné variantě a nebo po oversized!

Tak co, přistihli jste se, že máte vše, nebo ve vašem šatníku stále něco chybí? Pokud ano, neváhejte do již zmiňovaných kousků zainvestovat, rozhodně s tím nic nezkazíte.

Rinascimento nabízí vše, co potřebujete!

Karolína

Aktuální katalog
Rinascimento FW2020